Giyotin Cam

Sistemdeki projelere göre yapılan büyük bir alanda işlevselliği olan kullanışlı bir cam modelidir. Giyotin cam sistemi motorludur ve otomasyon sistemiyle birlikte çalışmaktadır. Camlar dikey şekilde hareket etmektedir. Camların yukarı ve aşağı doğru hareket etmesini motorlar saglar. Güçlendirilmiş sistemle beraber camlara hareket kabiliyeti kazandırılır. Aslında bu cam sisteminin en can alıcı noktası sistemin ilk sırasında yer alan sabit camdır. Diğer hareketli camlar söz konusu bu sabit camın üzerine çekilir ve dolayısıyla sistem açık konumdayken camlar küpeşte vazifesi görür ve giyotin camı oluşturur. Bu inanılmaz sistemin kullanımı çok basittir ve saniyeler içerisinde ögrenip rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Otomatik olarak hareket eden ve bir otomasyon sistemi kullanan bu camlar gerçekten ileri seviye bir proje ürünüdür. Bu sistemde bulunan camlar, kullanıcı tarafından istenilen seviyede tutulabilir. Yine kullanıcının isteği doğrultusunda sistemde bulunan cam modülleri bir artı bir, bir artı iki ya da bir artı üç şeklinde sisteme uyarlanabilir. Her seçenekte yalıtım profesyonel şartlarda sağlanacaktır. Bu imkanlarla birlikte ürünün opsiyonel seçenek fazlalığı, satın aldığı ürünü her aşamada yönetmek isteyenler için bu ürünü iyi bir fırsat yapıyor.

Giyotin cam daha çok pencere niyetine kullanılmakta. Hareketli küpeşte sistemini evinizde, ofinizde pencere yerine kullanabilir, şık bir görünüme sahip olabilirsiniz. Ayrıca temizlik açısından da sizlere kolaylık sağlamaktadır. Giyotin cam sisteminden oda bölmeleri konusunda da yardım alabilirsiniz. Bu kullanım şekli evlerden çok ofislerde kullanılmaktadır. Ofisinizde giyotin cam kullanırsanız ofisiniz hem çok şık hem de çok profesyonel gözükecektir. Giyotin cam aynı zamanda mağaza vitrinlerinde de kullanılmaktadır. Mağaza vitrininde istediğiniz bir bölmeyi, hareketli küpeşte sistemi sayesinde açabilmektesiniz. Mağaza vitrinleriniz eskisinden çok daha iyi gözükecektir. Otomatik giyotin cam sistemi mağazalarda daha çok kullanılmaktadır. Otomatik küpeşte olarakta adlandırılan bu sistem mağaza kullanımı için çok uygundur. Giyotin cam fiyatları iş yerlerinde kullanım oranına göre daha uygun olabilmektedir.