Sürme
Cam Balkon

Sürme cam sistemi isminden anlaşıldığı gibi kasa üzerinde yer alan raylar ve bu raylar üstünde yer alan camların yatay olarak ilerlemesiyle balkon, iç mekanlarda daralmaya neden olmamaktadır. Ayrıca sistemde “eşik” bulunmamaktadır; bu da sistemin aynı zamanda saglamlığı açısından çok büyük önem taşımaktadır.

Sürme cam sistemde ne kadar isterseniz o kadar kanat sayısı uygulanabilir. Sürme seri sistemimizin teknik yapısı temperli tek cam veya lamine cam için gayet uygundur. Temperli yapısıyla kırılma anında bile kesinlikle zarar vermez. Küçük balkonlarda yerinizin daralmasını önler giriş ve çıkışları kesinlikle etkilemez. Sessiz çalışmasıda ayrıca kullanıcılar için önem taşımaktadır. Bu sistemimiz için bize ulaşıp detaylı bilgi ve fiyat teklifi alabilirsiniz.

Cam balkon istanbul fiyatları ve modelleri için Sky Win Cam Balkon ile iletişime geçin. Makul fiyatlar ile en kaliteli ürünleri sunan cam balkon firmaları arasında en eskilerden birisiyiz. Sizi de ailemizde görmekten mutluluk duyarız.

Sürme cam balkon ile ilgili her sorunuzu yanıtlamaktan keyif duyarız.