Hakkımızda

Şirketimiz, her türlü alüminyum profil, aksesuar, alüminyumdan mamul ithal ve yerli malzeme satışı ve uygulamaları konusunda faaliyet göstermekte olup 2005 yılında alüminyum doğrama uygulamalarından balkon kapama sistemleri üzerinde faaliyetlerini yoğunlaştırmış ve Skywin Alüminyum ve Cam Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti’yi kurarak tescilli katlanır cam sistemleri imalatı sayesinde sektöre yepyeni bir hizmet kolu kazandırmıştır. Hizmetlerimiz sadece cam balkon sistemleriyle sınırlı olmayıp projeler özelinde uygulanması planlanan alüminyum cephe sistemleri, ısı yalıtımlı ve yalıtımsız alüminyum doğrama sistemleri, kompozit levha kaplamaları, cam kapılar, özel ışıklıklar, açılır çatı sistemleri ve bunlar için gereken her türlü çelik konstrüksiyon gibi kalemlerde projelere özel imalat ve montaj konularında çözümler sunmaktayız.

Daima müşteri memnuniyetini temel alarak hizmetlerimizi sürdürmekteyiz. Kalite anlayışımızın yanı sıra, sunduğumuz estetik ve alternatif çözümlerle müşterilerimiz için güvenilirliğimizi ve hizmet çeşitliliğimizi günden güne artırmaktayız.

Skywin markası olarak, kurumsal kimliğimizi kaliteli hizmetimiz ışığında yenileyerek sektörde bir adım daha öne geçmeyi ve sürekli gelişmeyi hedeflemekteyiz.

Neden Biz?

Müşterilerimize %100 Uygun Fiyat ve memnuniyet şartıyla çalışıyor ve hizmet ediyoruz.

Zamanında Teslim

Plan Program

Hızlı Çalışma

Vizyon

Skywin; geleceği öngören teknolojisiyle yeniliklere ve yaratıcılığa değer vererek araştırma ve geliştirmeye sürekli yatırım yapmaktadır.

Kaliteden asla ödün vermeyen hizmetimizle müşterilerin talep ve beklentilerini tespit ederek imkanlarını bu doğrultuda yönlendirmek, alternatif çözümler sunarak daima ilkleri başarmak ve sektördeki en üst sıralarda yerimizi her anlamda korumak şirket hedeflerimizi oluşturmaktadır.

Türkiye’deki projelerini hızla devam ettiren şirketimizin yakın gelecekteki hedefi; yurt dışı projelerine ağırlık vererek global projelerde yer almak ve ülkemizi en iyi şekilde temsil etmektir.

Misyon

Skywin, yaşam alanlarını güzelleştirmek ve son teknolojilerle yeni çözümler sunmak için verdiği hizmetin tüm aşamalarında profesyonel bir şekilde ilerlemektedir.

Şirketimiz sektörün tüm yasal şartlarını yerine getirmeyi, taahhüt ettiği hizmeti uygun standartlarla zamanında teslim etmeyi ve müşterilerimizin memnuniyetlerini en üst seviyede tutmayı ilke edinmiştir.

Birlikte çalıştığımız tedarikçiler ve taşeronları kalite sisteminin bütünü içerisinde varsayarak şartları iyileştirmek, iş güvenliğini birinci dereceden önemli kılmak ve geliştirmek daima önceliğimizdir.

Skywin, projeleri süresince kullandığı çevre dostu malzemelerle topluma ve çevreye saygısını dünden bugüne korumaya devam edecektir.

Bize Ulaşın

İletişim bilgilerimizden bizlere ulaşabilirsiniz.