Cam Balkon

Sky Win Cam Balkon olarak, faaliyet süremiz içerisinde cam balkon İstanbul olarak sektörün lider cam balkon firmaları arasındaki yerimizi hızla aldık. Müşteri odaklı çalışma ve kalite politikamızı standart hale getirdik. Cam balkon İstanbul sistemleri, tüm çalışanlarının etkin katılımlarıyla müşteri ihtiyaç ve imkanlarını dikkate alarak, müşteri memnuniyetini sürekli kılmak için kaynakları ekonomik, etkin, verimli bir biçimde kullanmaktayız. Cam balkon üretim, montaj, satış ve satış sonrası hizmetlerde toplam kalite yönetimi anlayışıyla hareket ediyoruz. Tecrübeli ve geniş kadromuzla, kesin müşteri memnuniyeti ilkesiyle çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Cam balkon ferah, estetik ve yeni yaşam yeri sağlayabilir.Cam balkon sistemleri uygulandığı bölümlerde ısı ve ses yalıtımında katkıda bulunur.Tercih edilen sisteme göre uygun maliyetli çözümler sunar.Katlanır ve sürme sistem çözümleri binaların mimari görüntüsünü bozmaz.

  • Geniş Renk Seçenekleri
  • Kesintisiz Manzara
  • Daha Sessiz Yaşam Alanları
  • Isı Yalıtımı

Cam Balkon Nasıl Seçilir

Evinize cam balkon yaptırırken gözlemlenmesi gereken en önemli detay uygulanacak alanın yapısal özellikleri olmalıdır.Cam Balkon uzman kişilerce detaylı şekilde inceleme ve tespit yapılıp o şekilde uygulanmalıdır.Cam Balkon Fiyatları

Cam balkon fiyatları oldukça değişkenlik göstermektedir. Bunun da birçok sebebi bulunmaktadır. Kısaca cam balkon fiyatı metre kare üzerinden hesaplanmaktadır. Bu da cam balkon yaptırmak isteyen kişinin balkonun büyüklüğüyle doğru alakalı olacaktır. Ayrıca kişinin balkonun cephesinin fazla olması da fiyatı etkileyecektir. Doğal olarak 3 cepheli bir balkon tek cepheli ya da iki cepheli bir balkona göre metre karesi daha fazla olacaktır. Kişiler kendi evlerinin balkonunu basit bir şekilde hesaplayabilirler. Bunun için kişinin cam balkon yaptırmak istediği balkonun cephelerini metreyle ölçmesi gerekir. Ne kadar cephe varsa bunların metrelerini toplayıp balkonun yüksekliğiyle çarptıkları vakit balkonlarının metre karelerini kısaca hesaplamış olacaklardır. Böylece cam balkon yapan firmalardan fiyat alırken onların da metre kare üzerinden fiyat verecekleri için aşağı yukarı fiyat analizini yapmış olacaklardır. Fakat balkonun metre karesi yalnızca tek başına cam balkon fiyatları için yeterli değildir. Çünkü alt alta olan balkonların bile yapısı farklılık gösterdiği için her balkonun maliyeti farklı olabilmektedir.

Cam Balkon Fiyatlarını Etkileyen Faktörler

Cam balkon fiyatlarını etkileyen faktörler arasında en önemlisi doğal olarak metre karedir. Fakat metre kare üzerinden verilen fiyat sadece düz cam balkon için verilmektedir. Bu cam balkona yapılacak ekstra çalışmaların da bir fiyatı olacaktır. Örneğin cam balkon sistemi demir korkulukların arasında kullanıldığı vakit çoğu zaman daha fazla alüminyum doğrama gerekecektir. Bu da doğal olarak fiyatın biraz daha artmasına sebep olacaktır. Fiyatı etkileyen bir diğer faktör de balkonun şekli olacaktır. Balkonun şekli de kullanılacak malzemeleri bir hayli etkileyeceği için fiyatın artmasına ya da azalmasına sebebiyet verebilir. Model seçimi de fiyatı etkileyen unsurlardandır. Genellikle katlanabilir cam balkonun sürgülü cam balkona göre fiyat olarak daha yüksek olduğu görülür. Fakat bazı durumlarda balkonun türü uygun olmadığı için sürgülü cam balkon kişinin istemesi halinde dahi yapılamayabilir. Cam balkon rengi de fiyatı etkilese de çok büyük bir etkiden bahsetmek mümkün değildir. Fitil seçimi de etkileyen unsurlardan bir tanesidir. Çoğu kişi cam balkon yaptırmaya ısı konusunda oldukça yararlı olduğu için tercih etmektedir. Tek camlı cam balkonların da ısı konusunda faydasının olduğu görülür. Fakat ısıcamlı cam balkon seçimi yapılması durumunda tek cama göre oldukça daha iyi sonuçlar alındığı bilindik bir şeydir. Bu da doğal olarak fiyatlara yansımaktadır ve ısıcamda tek cama göre bir tık daha fazla fiyet istenmektedir.

Cam Balkon Fiyatına Değer Mi?

Cam balkon yaptırmak isteyen kişiler cam balkon fiyatına değer mi düşüncesine kapılmaktadırlar. Cam balkon yapımı sırasında kişiler doğal olarak belli bir maliyete katlansalar dahi iyi bir firmayla çalışmaları durumunda bu fiyata oldukça değer bir hizmet alacaklardır. Kişiler cam balkon sayesinde oldukça ferah bir balkona sahip olarak 4 mevsim vakit geçirecekleri bir alana sahip olacaklardır. Ayrıca daha öncesinde balkonlarından evlerine gelen arı, böcek, polenlerin de böylece önlemini almış olacaklardır. Ayrıca güvenli olması sayesiyle hırsızların balkondan eve girme gibi ihtimallerini ortadan kaldırmış olacaklardır. Özellikle ısıcamlı bir cam balkon yaptıran kişiler için avantajlar çok daha fazla olacaktır. Çünkü ısıcam sayesinde balkonlar hem kış hem de yaz aylarında olması gerektiği sıcaklığa ulaşmış olacaklardır. Böylece kişi özellikle sıcak yaz günlerinde evin içinde bunalması durumunda balkonda rahat bir nefes almış olacaktır. Tüm bu olumlu etkilerinin yanı sıra evin görüntüsünü güzelleştirdiği için evin değerini de ciddi bir oranda artırmış olacaktır. Yani cam balkon yaptırmak oldukça mantıklı bir hamle olacaktır ve verilen fiyata değer bir hizmettir.