Kış Bahçesi

Kış bahçesi hazırlıkları yapmak isteyenler için tam vakti denilebilir. Burada yazın haricinde kışında keyfini sürmek isteyenler yazımızı okuyabilir ve bu keyfe ortak olabilirler.

Kış aylarında hiç girmediğiniz bahçe, balkon, teras ya da verandanızı çatı ve pencere yöntemleriyle kapatarak bir kış bahçesi yapabilirsiniz. Isı yalıtımlı olarak tasarlanan çatı ve pencere sistemleri, bu alanları rahatlıkla kışın da değerlendirilmeyi mümkün hale getiriyor.

Yaz aylarında yaşadığın bu keyfi sürdürmek için kış bahçesini tercih edebilirsiniz.

Metrekaresine bakılmaksızın her tür bahçelere uygulanabilen bu sistemle ve ısı yalıtımı sayesinde sıcacık bir kış bahçeniz olabilir.

İçerisini istediginiz gibi döşeyebiliceginiz bir bahçeye sahip olmak için bizlere ulaşabilir, uzman ekibimizden yardım alabilirsiniz.

Tavan perdeleri, panjurlar, ayarlanabilir gölgelikler veya storlar… bu ürünlerin hepsi motorla donatılabilir. Bir kış bahçesi yapmayı düşünüyorsanız, kurulumunuzdan azami yararlanabilmek için elektrik erişimini belirleyerek önceden plan yapın. Kış bahçenizi yenilemek ve modernleştirmek için kablosuz çözümler de mevcuttur. Tavsiye için bizlere ulaşınız.

Ayrıca kış bahçesi yaptırırken özellikle açılır kapanır şekilde olmasına muhakkak özen gösterin.